PROJEKTOR KRÓTKOOGNISKOWY BENQ MX613ST

PROMOCJA
1.099,00 PLN
STAN:
niedostępny
LICZBA SZTUK:
KUP TERAZ
Raty PayU

Raty PayU
×
KURIER - PRZESYŁKA PO PRZEDPŁACIE
Płatność przez system PayU - 22,00 PLN
Płatność przelewem (przedpłata) - 22,00 PLN
Raty (system ratalny przez internet) - 22,00 PLN
KURIER - PRZESYŁKA POBRANIOWA
Płatność przy odbiorze (pobranie) - 27,00 PLN
PACZKOMAT INPOST
Płatność przez system PayU - 15,00 PLN
Płatność przelewem (przedpłata) - 15,00 PLN
ODBIÓR OSOBISTY
Płatność przez system PayU - 0,00 PLN
Płatność przelewem (przedpłata) - 0,00 PLN
Gotówka podczas odbioru - 0,00 PLN
Raty (system ratalny przez Internet) - 0,00 PLN
Opis produktu:

BENQ MX613ST

Poleasingowy MX613ST zapewnia nauczycielom rzetelne doświadczenie współpracy z uczniami w przyswajaniu wiedzy dzięki tworzeniu inspirujących i angażujących sal lekcyjnych. Urządzenie o krótkiej projekcji i natywnej rozdzielczości WXGA 1024x768 współpracuje ze źródłami sygnału o rozdzielczości Full HD. Projektor posiada funkcję USB Reader i USB Display umozliwiającą wyświetlanie fimów i zdjęć z nośnika USB. Opcjonalny moduł Wi-Fi umożliwy bezprzewodową komunikację z komputerem lub laptopem.

Proponowany rzutnik jest używany (kwota za jaką był sprzedawany w autoryzowanych punktach sprzedaży przekraczała 2500zł) i testowany w dziale technicznym przez wykwalifikowanych pracowników. Benq ma pozytywną opinię świadczącą o prawidłowym funkcjonowaniu. Tory świetlne, polaryzatory, wentylatory po dokładnej weryfikacji, wyczyszczone sprężonym powietrzem i włóknami o właściwościach elektrostatycznych. Zewnętrzna obudowa nosi ślady delikatnej eksploatacji, wyświetlany obraz jest przejrzysty i rzetelnie odwzorowuje barwy z systemu emitującego sygnał. Liczba przepracowanych godzin odczytana z menu jest dostępna w specyfikacji. Żywotność lampy 6000 godzin w trybie Eco-Mode.

 

 

 

MATRIX
Producenci projektorów multimedialnych wykorzystują w urządzeniach zasadniczo dwie różniące się od siebie typy matryc.
LCD – wyświetlacze zastosowane w systemach projekcyjnych są małymi panelami odblaskowymi przez które przechodzi intensywne źródło światła emitowane z lampy. Sekwencja soczewek powiększa odbity lub transmitowany obraz i rzuca go na ekran.
DLP – reprodukcję bogatych i żywych barw osiągnięto przy zastosowaniu innowacyjnego sześciosegmentowego koła kolorów RGBWCY. Obraz jest generowany przez procesor wyposażony w wewnętrzną pamięć RAM i setki tysięcy mikroskopijnych ruchomych luster.
LED - matryca DLP lecz moduł oświetlenia wykorzystuje dyskretne, nieorganiczne źródła światła (diody) zamiast zużywającej się lampy. Składowe RGB zapewniają głębszą barwę kolorów i gwarantują czystą reprodukcję bieli.

Zdecydowana większość projektorów oferowanych na rynku posiada wbudowane głośniki. Entuzjaści audiowizualni mogą delektować się doskonałym dźwiękiem emitowanym przez co najmniej 5W przetworniki elektroakustyczne. Różnorodność trybów pracy: kino, gra, muzyka, sport pozwala spersonalizować urządzenie pod konkretne oczekiwania użytkownika.

Korzystając z poleasingowych projektorów chronimy naturalne zasoby środowiska i ograniczamy ilość produkowanych współcześnie elektroodpadów.
Planowanie przyszłości wymaga silnego zaangażowania w ochronę fauny i flory dlatego użytkując nienowy sprzęt audiowizualny i teleinformatyczny minimalizujemy ich destrukcyjny wpływ na otoczenie.
Pamiętajmy i dokonujmy przemyślanych zakupów powystawowych produktów renomowanych producentów. Wyrzucając mniej pomagamy sobie i wspieramy innych.
Specyfikacja:
Jasność: 2800 ANSI
Rodzaj matrycy: 2 cm DLP
Kompatybilny: 480p, 480i, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p/60
Typ lampy: 210W UHP
Format ekranu: 4:3 (Native)
Kontrast: 5000
Wejścia: 1 x D-SUB15, 1 x S-VIDEO, 1 x COMPONENT, 1 x HDMI
Wejście HDMI: Tak, wyposażony.
Waga: 2,8 kg
Przekątna ekranu: Min. 102cm - Max. 762cm
Odległość od ekranu: Min. 90cm - Max. 550cm
Tryb projekcji: Przód, tył, tabela, sufit
Wymiary: 10 cm x 31 cm x 24 cm
Rozdzielczość natywna: 1024 x 768 Pikseli
Maksymalna rozdzielczość: 1600 x 1200 Pikseli
Nadajnik zdalnego sterownia:
Stan projektora: Urządzenie poleasingowe zakwalifikowana do klasy ''B'' i "B+". Obudowa zewnętrzna z delikatnymi artefaktami eksploatacji. Towar pełnowartościowy z gwarancją.
Liczba przepracowanych godzin: Nowa lampa
Gwarancja na projektor: 180 dni
Gwarancja na lampę:
1.099,00 PLN
niedostępny
LICZBA SZTUK:
KUP TERAZ
Opinie klientów:
Twoja ocena:*
* pola wymagane