PROJEKTOR BENQ PB6110

PROMOCJA
279,00 PLN
STAN:
dostępny od ręki ale mała ilość
LICZBA SZTUK:
KUP TERAZ
Raty PayU

Raty PayU
×
KURIER - PRZESYŁKA PO PRZEDPŁACIE
Płatność przez system PayU - 22,00 PLN
Płatność przelewem (przedpłata) - 22,00 PLN
Raty (system ratalny przez internet) - 22,00 PLN
KURIER - PRZESYŁKA POBRANIOWA
Płatność przy odbiorze (pobranie) - 27,00 PLN
PACZKOMAT INPOST
Płatność przez system PayU - 15,00 PLN
Płatność przelewem (przedpłata) - 15,00 PLN
ODBIÓR OSOBISTY
Płatność przez system PayU - 0,00 PLN
Płatność przelewem (przedpłata) - 0,00 PLN
Gotówka podczas odbioru - 0,00 PLN
Raty (system ratalny przez Internet) - 0,00 PLN
Opis produktu:

BENQ PB6110

Benq pozytywnie zaskoczy niejednego konsumenta. Projektor posiada niebagatelną liczbę portów wejściowych dzięki czemu zachowuje szeroką kompatybilność. Rozdzielczość 1280x1024 z jasnością osiągającą 1500 ANSI oraz wysoki kontrast – 2000 gwarantują doskonałe rezultaty w pomieszczeniach o niekorzystnych warunkach oświetleniowych. Potencjalny nabywca będzie usatysfakcjonowany zwiększoną wydajnością wideo podczas projekcji na 300 calowym ekranie. Urządzenie jest przyjazne środowisku a innowacyjne rozwiązania umożliwiają oszczędzanie energii. Benq PB6110 jest idealnym wyborem, jako projektor biznesowy!

Proponowany rzutnik jest używany i testowany w dziale technicznym przez wykwalifikowanych pracowników. Zewnętrzna obudowa nosi ślady delikatnej eksploatacji. Liczba przepracowanych godzin odczytana z menu jest dostępna w specyfikacji. Żywotność lampy to 3000 godzin w połączeniu z technologią Eco+ gwarantuje oszczędności w codziennym użytkowaniu.

 

 

MATRIX
Producenci projektorów multimedialnych wykorzystują w urządzeniach zasadniczo dwie różniące się od siebie typy matryc.
LCD – wyświetlacze zastosowane w systemach projekcyjnych są małymi panelami odblaskowymi przez które przechodzi intensywne źródło światła emitowane z lampy. Sekwencja soczewek powiększa odbity lub transmitowany obraz i rzuca go na ekran.
DLP – reprodukcję bogatych i żywych barw osiągnięto przy zastosowaniu innowacyjnego sześciosegmentowego koła kolorów RGBWCY. Obraz jest generowany przez procesor wyposażony w wewnętrzną pamięć RAM i setki tysięcy mikroskopijnych ruchomych luster.
LED - matryca DLP lecz moduł oświetlenia wykorzystuje dyskretne, nieorganiczne źródła światła (diody) zamiast zużywającej się lampy. Składowe RGB zapewniają głębszą barwę kolorów i gwarantują czystą reprodukcję bieli.

Zdecydowana większość projektorów oferowanych na rynku posiada wbudowane głośniki. Entuzjaści audiowizualni mogą delektować się doskonałym dźwiękiem emitowanym przez co najmniej 5W przetworniki elektroakustyczne. Różnorodność trybów pracy: kino, gra, muzyka, sport pozwala spersonalizować urządzenie pod konkretne oczekiwania użytkownika.

Korzystając z poleasingowych projektorów chronimy naturalne zasoby środowiska i ograniczamy ilość produkowanych współcześnie elektroodpadów.
Planowanie przyszłości wymaga silnego zaangażowania w ochronę fauny i flory dlatego użytkując nienowy sprzęt audiowizualny i teleinformatyczny minimalizujemy ich destrukcyjny wpływ na otoczenie.
Pamiętajmy i dokonujmy przemyślanych zakupów powystawowych produktów renomowanych producentów. Wyrzucając mniej pomagamy sobie i wspieramy innych.
Specyfikacja:
Jasność: 1500 ANSI
Rodzaj matrycy: 2 cm DLP x 1
Kompatybilny: 720p, 1080i, 576p, 480p, 480i
Typ lampy: 200W NSH
Format ekranu: 4:3
Kontrast: 2000
Wejścia: 1 x D-SUB15, 1 x S-VIDEO, 1 x COMPONENT
Wejście HDMI:
Waga: 2,5 kg
Przekątna ekranu: Min. 85cm - Max. 762cm
Odległość od ekranu: Min. 137cm - Max. 990cm
Tryb projekcji: Przód, tył, tabela, sufit
Wymiary: 25 cm x 9.9 cm x 21.50 cm
Rozdzielczość natywna: 800 x 600 Pikseli
Maksymalna rozdzielczość: 1280 x 1024 Pikseli
Nadajnik zdalnego sterownia:
Liczba przepracowanych godzin: Kilkaset godzin
Gwarancja na projektor: 90 dni
Gwarancja na lampę:
279,00 PLN
dostępny od ręki ale mała ilość
LICZBA SZTUK:
KUP TERAZ
Opinie klientów:
Twoja ocena:*
* pola wymagane