AWANGARDOWY SLIM PROJEKTOR EPSON EB-1761W HDMI USB 2600ANSI

PROMOCJA
1.699,00 PLN
STAN:
dostępny od ręki
LICZBA SZTUK:
KUP TERAZ
Raty PayU

Raty PayU
×
KURIER - PRZESYŁKA PO PRZEDPŁACIE
Płatność przez system PayU - 22,00 PLN
Płatność przelewem (przedpłata) - 22,00 PLN
Raty (system ratalny przez internet) - 22,00 PLN
KURIER - PRZESYŁKA POBRANIOWA
Płatność przy odbiorze (pobranie) - 27,00 PLN
PACZKOMAT INPOST
Płatność przez system PayU - 15,00 PLN
Płatność przelewem (przedpłata) - 15,00 PLN
ODBIÓR OSOBISTY
Płatność przez system PayU - 0,00 PLN
Płatność przelewem (przedpłata) - 0,00 PLN
Gotówka podczas odbioru - 0,00 PLN
Raty (system ratalny przez Internet) - 0,00 PLN
Opis produktu:

FIRMOWY PROJEKTOR

EPSON EB-1761W

Projektory multimedialne są stosowane w firmach i placówkach edukacyjnych do transmisji obrazu i dźwięku za pośrednictwem zaawansowanych technologii informatycznych. Odbiorcy indywidualni wykorzystują urządzenia jako alternatywę dla telewizora, często w formie domowego mini kina. W oferowanym, mobilnym, ultralekkim projektorze Epson EB-1761W reprodukcję bogatych i żywych barw osiągnięto przy zastosowaniu innowacyjnego sześciosegmentowego koła kolorów (RGBWCY) – niedostępnego w podobnych rozwiązaniach budżetowych. Urządzenie wykonane w popularnej technologii LCD czyli obraz generowany przez potrójną matrycę polisylikonową przez którą przechodzi strumień światła z lampy. EB-1761 charakteryzuje się cichą pracą niespełna 30dB. Poziom hałasu to istotny parametr dla osób, które będą wykorzystywać projektor do oglądania filmów. Ultramobilny Epson współpracuje również z aplikacją iProjection. Po pobraniu aplikacji na smartfon można bezprzewodowo (WiFi opcjonalne) skonfigurować rzutnik z laptopem i wysyłać do niego pliki w formacie Word (doc, docx)2, Excel (xls, xlsx)2, PowerPoint (ppt, pptx)2, Keynote oraz PDF. Produkt Seiko Epson Corporation jest stanowczym liderem w kategorii jakość - cena, a koszt nowej żarówki powala konkurencję ostatecznie. EB-1761W został przetestowany w dziale technicznym przez wykwalifikowanych pracowników, uzyskał pozytywną opinię świadczącą o jego prawidłowym funkcjonowaniu. Tory świetlne, polaryzatory, wentylatory po dokładnej weryfikacji, wyczyszczone sprężonym powietrzem i włóknami o właściwościach elektrostatycznych. Zewnętrzna obudowa w idealnym stanie, wyświetlany obraz jest przejrzysty i rzetelnie odwzorowuje barwy z systemu emitującego sygnał. Liczba przepracowanych godzin odczytana z panelu funkcyjnego jest dostępna poniżej, w ostatnie zakładce danych technicznych. Żywotność każdej lampy 4000 godzin w trybie Eco-Mode, pełne sterownie z klawiatury lokalnej. Projektor bezpiecznie zapakowany w karton z nadrukiem Epson, przewód zasilający i sygnałowy w zestawie. Realizujemy zamówienia indywidualne i hurtowe.

MATRIX
Producenci projektorów multimedialnych wykorzystują w urządzeniach zasadniczo dwie różniące się od siebie typy matryc.
LCD – wyświetlacze zastosowane w systemach projekcyjnych są małymi panelami odblaskowymi przez które przechodzi intensywne źródło światła emitowane z lampy. Sekwencja soczewek powiększa odbity lub transmitowany obraz i rzuca go na ekran.
DLP – reprodukcję bogatych i żywych barw osiągnięto przy zastosowaniu innowacyjnego sześciosegmentowego koła kolorów RGBWCY. Obraz jest generowany przez procesor wyposażony w wewnętrzną pamięć RAM i setki tysięcy mikroskopijnych ruchomych luster.
LED - matryca DLP lecz moduł oświetlenia wykorzystuje dyskretne, nieorganiczne źródła światła (diody) zamiast zużywającej się lampy. Składowe RGB zapewniają głębszą barwę kolorów i gwarantują czystą reprodukcję bieli.

Zdecydowana większość projektorów oferowanych na rynku posiada wbudowane głośniki. Entuzjaści audiowizualni mogą delektować się doskonałym dźwiękiem emitowanym przez co najmniej 5W przetworniki elektroakustyczne. Różnorodność trybów pracy: kino, gra, muzyka, sport pozwala spersonalizować urządzenie pod konkretne oczekiwania użytkownika.

Korzystając z poleasingowych projektorów chronimy naturalne zasoby środowiska i ograniczamy ilość produkowanych współcześnie elektroodpadów.
Planowanie przyszłości wymaga silnego zaangażowania w ochronę fauny i flory dlatego użytkując nienowy sprzęt audiowizualny i teleinformatyczny minimalizujemy ich destrukcyjny wpływ na otoczenie.
Pamiętajmy i dokonujmy przemyślanych zakupów powystawowych produktów renomowanych producentów. Wyrzucając mniej pomagamy sobie i wspieramy innych.
Specyfikacja:
Jasność: 2600 ANSI
Rodzaj matrycy: 3LCD 0,59 cala z MLA
Kompatybilny: 720p, 1080i, 480p, 480i
Typ lampy: ELPLP65
Format ekranu: 16:10 (WXGA)
Kontrast: 2000
Wejścia: 1 x Composite (RCA), 1 x VGA In (Dsub-15pin), 1 x HDMI, 1 x USB, WiFi (opcjonalnie)
Waga: 1,7 Kg
Przekątna ekranu: Min.86cm - Max.762cm
Odległość od ekranu: Min.90cm - Max.670cm
Tryb projekcji: PRZÓD, TYŁ, TABELA, SUFIT
Wymiary: 4 cm x 29 cm x 21 cm
Rozdzielczość natywna: 1280x800 Pixels
Maksymalna rozdzielczość: 1600 x 1200 Pixels
Nadajnik zdalnego sterownia: Tak, jest dostępny
Liczba przepracowanych godzin: Nowa , oryginalna ampa
Gwarancja na projektor: 360 dni
Gwarancja na lampę:
1.699,00 PLN
dostępny od ręki
LICZBA SZTUK:
KUP TERAZ
Opinie klientów:
Twoja ocena:*
* pola wymagane