SUPER SLIM PROJEKTOR LED CASIO XJ-A142 HDMI 2500ANSI

PROMOCJA
1.499,00 PLN
STAN:
dostępny od ręki ale mała ilość
LICZBA SZTUK:
KUP TERAZ
Raty PayU

Raty PayU
×
KURIER - PRZESYŁKA PO PRZEDPŁACIE
Płatność przez system PayU - 22,00 PLN
Płatność przelewem (przedpłata) - 22,00 PLN
Raty (system ratalny przez internet) - 22,00 PLN
KURIER - PRZESYŁKA POBRANIOWA
Płatność przy odbiorze (pobranie) - 27,00 PLN
PACZKOMAT INPOST
Płatność przez system PayU - 15,00 PLN
Płatność przelewem (przedpłata) - 15,00 PLN
ODBIÓR OSOBISTY
Płatność przez system PayU - 0,00 PLN
Płatność przelewem (przedpłata) - 0,00 PLN
Gotówka podczas odbioru - 0,00 PLN
Raty (system ratalny przez Internet) - 0,00 PLN
Opis produktu:

FIRMOWY PROJEKTOR

LED CASIO XJ-A142

Ledowe projektory multimedialne mogą być eksploatowane w instytucjach, przedsiębiorstwach i placówkach edukacyjnych. Osoby prywatne wykorzystują urządzenia jako alternatywę dla odbiornika telewizyjnego umożliwiające transmisję obrazu z dowolnego źródła sygnału: tunera dvb-t, xbox, playstation, laptopa. W oferowanym do sprzedaży projektorze Casio treść wyświetlanego obrazu uzyskano przy zastosowaniu diod led tricolor, które generują podstawowe barwy: czerwona, zielona, niebieska. Zaawansowana technologia umożliwia uzyskanie kolorów pośrednich. Niewątpliwymi atutami XJ-A142 są niskie koszty użytkowania – trwałość diod to około 20 000 godzin ciągłej pracy, bardzo niewielki pobór mocy na poziomie 10...12W, niski poziom hałasu – projektory LED nie nagrzewają się jak tradycyjne wykonane w technologii DLP i LCD a tym samym nie wymagają ciągłego odprowadzania nadmiaru ciepła. Reasumując: korzystając z urządzenia wykonanego w technologii LED - 2 godziny dziennie możemy go bezproblemowo eksploatować przez okres 28 lat. Proponowany projektor jest używany (kwota za jaką był sprzedawany w autoryzowanych punktach sprzedaży to 3875zł), testowany w dziale technicznym przez wykwalifikowanych pracowników, uzyskał pozytywną opinię świadczącą o jego prawidłowym funkcjonowaniu. Tory świetlne, polaryzatory, wentylatory po dokładnej weryfikacji, wyczyszczone sprężonym powietrzem i włóknami o właściwościach elektrostatycznych. Zewnętrzna obudowa nosi ślady delikatnej eksploatacji, wyświetlany obraz jest przejrzysty i rzetelnie odwzorowuje barwy z systemu emitującego sygnał. Liczba przepracowanych godzin odczytana z panelu funkcyjnego jest dostępna poniżej, w ostatniej zakładce danych technicznych. Żywotność diod led 20000 godzin w trybie Eco-Mode, pełne sterownie z klawiatury lokalnej. Projektor bezpiecznie zapakowany w opakowanie alternatywne przyjazne środowisku, przewód zasilający i sygnałowy w zestawie, brak pilota – który nie jest integralną częścią urządzenia. Istnieje możliwość dokupienia nadajnika zdalnego sterowania w naszej firmie, realizujemy zamówienia indywidualne i hurtowe.

MATRIX
Producenci projektorów multimedialnych wykorzystują w urządzeniach zasadniczo dwie różniące się od siebie typy matryc.
LCD – wyświetlacze zastosowane w systemach projekcyjnych są małymi panelami odblaskowymi przez które przechodzi intensywne źródło światła emitowane z lampy. Sekwencja soczewek powiększa odbity lub transmitowany obraz i rzuca go na ekran.
DLP – reprodukcję bogatych i żywych barw osiągnięto przy zastosowaniu innowacyjnego sześciosegmentowego koła kolorów RGBWCY. Obraz jest generowany przez procesor wyposażony w wewnętrzną pamięć RAM i setki tysięcy mikroskopijnych ruchomych luster.
LED - matryca DLP lecz moduł oświetlenia wykorzystuje dyskretne, nieorganiczne źródła światła (diody) zamiast zużywającej się lampy. Składowe RGB zapewniają głębszą barwę kolorów i gwarantują czystą reprodukcję bieli.

Zdecydowana większość projektorów oferowanych na rynku posiada wbudowane głośniki. Entuzjaści audiowizualni mogą delektować się doskonałym dźwiękiem emitowanym przez co najmniej 5W przetworniki elektroakustyczne. Różnorodność trybów pracy: kino, gra, muzyka, sport pozwala spersonalizować urządzenie pod konkretne oczekiwania użytkownika.

Korzystając z poleasingowych projektorów chronimy naturalne zasoby środowiska i ograniczamy ilość produkowanych współcześnie elektroodpadów.
Planowanie przyszłości wymaga silnego zaangażowania w ochronę fauny i flory dlatego użytkując nienowy sprzęt audiowizualny i teleinformatyczny minimalizujemy ich destrukcyjny wpływ na otoczenie.
Pamiętajmy i dokonujmy przemyślanych zakupów powystawowych produktów renomowanych producentów. Wyrzucając mniej pomagamy sobie i wspieramy innych.
Specyfikacja:
Jasność: 2500 ANSI
Rodzaj matrycy: 0.55-Inch DLP®-Chip
Kompatybilny: 720p, 1080i, 1080p/60, 576i, 576p, 480p, 480i
Typ lampy: LASER AND LED HYBRID TECHNOLOGY
Format ekranu: 16:9 (Native), 5:4, 4:3
Kontrast: 1800
Wejścia: 1 x D-SUB15, 1 x S-VIDEO, 1 x COMPOSITE, 2 x RCA, 1 x HDMI, 2 MINI JACK
Waga: 3.9 kg
Przekątna ekranu: Min.76cm - Max.762cm
Odległość od ekranu: Min.100cm - Max.1000cm
Tryb projekcji: PRZÓD, TYŁ, TABELA, SUFIT
Wymiary: 21cm x 4.3cm x 29.7cm
Rozdzielczość natywna: 1024 x 768 Pixels
Maksymalna rozdzielczość: 1600 x 1200 Pixels
Nadajnik zdalnego sterownia:
Liczba przepracowanych godzin: 2751 godzin - jej żywotność 20 000 godzin
Gwarancja na projektor: 180 dni
Gwarancja na lampę:
1.499,00 PLN
dostępny od ręki ale mała ilość
LICZBA SZTUK:
KUP TERAZ
Opinie klientów:
Twoja ocena:*
* pola wymagane