PROJEKTOR SANYO PLC-XE32

PROMOCJA
379,00 PLN 399,00 PLN
STAN:
dostępny od ręki
LICZBA SZTUK:
KUP TERAZ
Raty PayU

Raty PayU
×
KURIER - PRZESYŁKA PO PRZEDPŁACIE
Płatność przez system PayU - 22,00 PLN
Płatność przelewem (przedpłata) - 22,00 PLN
Raty (system ratalny przez internet) - 22,00 PLN
KURIER - PRZESYŁKA POBRANIOWA
Płatność przy odbiorze (pobranie) - 27,00 PLN
PACZKOMAT INPOST
Płatność przez system PayU - 15,00 PLN
Płatność przelewem (przedpłata) - 15,00 PLN
ODBIÓR OSOBISTY
Płatność przez system PayU - 0,00 PLN
Płatność przelewem (przedpłata) - 0,00 PLN
Gotówka podczas odbioru - 0,00 PLN
Raty (system ratalny przez Internet) - 0,00 PLN
Opis produktu:

SANYO PLC-XW50

Projektor Sanyo to kwintesencja prac nad rozwojem urządzeń służących do transmisji obrazu za pośrednictwem zaawansowanych technologii informatycznych. Urządzenie wykonane w popularnej technologi 3xLCD czyli obraz generowany przez potrójną matrycę polisylikonową przez którą przechodzi strumień światła. Wewnętrzna 3-chipowa konstrukcja wyróżnia się żywymi i realistycznymi treściami o zdecydowanie lepszej jasności i kontaście. Pozioma i pionowa korekcja zniekształceń trazpezowych gwarantuje prawidłowe wyświetlanie obrazu gdy projektor nie jest ustawiony prostopadle do ekranu. PLC-XW50 posiada wbudowany głośnik a lampa o mocy 215W pozwala na emisję treści ze współczynnikiem kontrastu 400:1. Wentylatory w układzie chłodzenia generują w trybie ekonomicznym niski szum na poziomie zaledwie 29dB natomisat podczas normalnej pracy 34dB. Rzutnik predysponowany w placówkach edukacyjnych, salach konferencyjnych i ośrdokach szkoleniowych. Produkt japońskiego koncernu jest stanowczym liderem w kategorii jakość / cena, a koszt nowej, oryginalnej żarówki wyprzedza konkurencję ostatecznie.

Proponowany Sanyo jest używany i testowany w dziale technicznym przez wykwalifikowanych pracowników. Urządzenie ma pozytywną opinię świadczącą o prawidłowym funkcjonowaniu. Tory świetlne, polaryzatory, wentylatory po dokładnej weryfikacji, wyczyszczone sprężonym powietrzem i włóknami o właściwościach elektrostatycznych. Zewnętrzna obudowa nosi ślady delikatnej eksploatacji, wyświetlany obraz jest przejrzysty i rzetelnie odwzorowuje barwy z systemu emitującego sygnał. Liczba przepracowanych godzin odczytana z menu jest dostępna w specyfikacji. Żywotność lampy LMP107 3000 godzin w trybie Eco-Mode.

  

 

 

MATRIX
Producenci projektorów multimedialnych wykorzystują w urządzeniach zasadniczo dwie różniące się od siebie typy matryc.
LCD – wyświetlacze zastosowane w systemach projekcyjnych są małymi panelami odblaskowymi przez które przechodzi intensywne źródło światła emitowane z lampy. Sekwencja soczewek powiększa odbity lub transmitowany obraz i rzuca go na ekran.
DLP – reprodukcję bogatych i żywych barw osiągnięto przy zastosowaniu innowacyjnego sześciosegmentowego koła kolorów RGBWCY. Obraz jest generowany przez procesor wyposażony w wewnętrzną pamięć RAM i setki tysięcy mikroskopijnych ruchomych luster.
LED - matryca DLP lecz moduł oświetlenia wykorzystuje dyskretne, nieorganiczne źródła światła (diody) zamiast zużywającej się lampy. Składowe RGB zapewniają głębszą barwę kolorów i gwarantują czystą reprodukcję bieli.

Zdecydowana większość projektorów oferowanych na rynku posiada wbudowane głośniki. Entuzjaści audiowizualni mogą delektować się doskonałym dźwiękiem emitowanym przez co najmniej 5W przetworniki elektroakustyczne. Różnorodność trybów pracy: kino, gra, muzyka, sport pozwala spersonalizować urządzenie pod konkretne oczekiwania użytkownika.

Korzystając z poleasingowych projektorów chronimy naturalne zasoby środowiska i ograniczamy ilość produkowanych współcześnie elektroodpadów.
Planowanie przyszłości wymaga silnego zaangażowania w ochronę fauny i flory dlatego użytkując nienowy sprzęt audiowizualny i teleinformatyczny minimalizujemy ich destrukcyjny wpływ na otoczenie.
Pamiętajmy i dokonujmy przemyślanych zakupów powystawowych produktów renomowanych producentów. Wyrzucając mniej pomagamy sobie i wspieramy innych.
Specyfikacja:
Jasność: 1500 ANSI
Rodzaj matrycy: Polisylikonowa aktywna 3 x LCD
Kompatybilny: 480i, 480p, 575i, 575p, 720p, 1035i, 1080i
Typ lampy: 200W UHP
Format ekranu: 4:3 (XGA)
Kontrast: 400
Wejścia: 1 x D-SUB15, 1 x S-VIDEO, 1 x COMPONENT, 1 x COMPOSITE
Wejście HDMI:
Waga: 2,9 kg
Przekątna ekranu: Min. 101cm - Max. 762cm
Odległość od ekranu: Min. 130cm - Max. 1000cm
Tryb projekcji: Przód, tył, tabela, sufit
Wymiary: 8 cm x 33 cm x 24 cm
Rozdzielczość natywna: 1024 x 768 Pikseli
Maksymalna rozdzielczość: 1600 x 1200 Pikseli
Nadajnik zdalnego sterownia: Tak
Stan projektora: Urządzenie poleasingowe zakwalifikowana do klasy ''B'' i "B+". Obudowa zewnętrzna z delikatnymi artefaktami eksploatacji. Towar pełnowartościowy z gwarancją.
Liczba przepracowanych godzin:
Gwarancja na projektor: 90 dni
Gwarancja na lampę:
399,00 PLN
379,00 PLN
dostępny od ręki
LICZBA SZTUK:
KUP TERAZ
Opinie klientów:
Twoja ocena:*
* pola wymagane