PROJEKTOR EPSON EB-440W

PROMOCJA
499,00 PLN
STAN:
dostępny od ręki
LICZBA SZTUK:
KUP TERAZ
Raty PayU

Raty PayU
×
KURIER - PRZESYŁKA PO PRZEDPŁACIE
Płatność przez system PayU - 22,00 PLN
Płatność przelewem (przedpłata) - 22,00 PLN
Raty (system ratalny przez internet) - 22,00 PLN
KURIER - PRZESYŁKA POBRANIOWA
Płatność przy odbiorze (pobranie) - 27,00 PLN
PACZKOMAT INPOST
Płatność przez system PayU - 15,00 PLN
Płatność przelewem (przedpłata) - 15,00 PLN
ODBIÓR OSOBISTY
Płatność przez system PayU - 0,00 PLN
Płatność przelewem (przedpłata) - 0,00 PLN
Gotówka podczas odbioru - 0,00 PLN
Raty (system ratalny przez Internet) - 0,00 PLN
Opis produktu:

HITACHI EB-440W

EB-440W jest kwintesencją prac nad rozwojem urządzeń służących do transmisji obrazu za pośrednictwem zaawansowanych technologii informatycznych. Urządzenie wyposażone w funkcję ultrakrótkiej projekcji sprawdza się zarówno w ciemnych jak i jasnych pomieszczeniach. Rzutnik o natywnej rozdzielczości 1280 x 800 wyświetli na ekranie obraz w jasności 2200 ANSI. Projektor umożliwia podłączenie do sieci lokalnej za pomocą przewodu Ethernet oraz wyświetlanie za pomocą interfejsu USB. Prezentacja "2 w 1" odtwarza zawartość z poziomu laptopa za pomocą jednego przewodu którym przesyłany jest obraz i sygnał sterujący myszy. Oferta przeznaczona dla szkół, przedszkoli, biznesu - predysponowany w pomieszczeniach lub salach o małej powierzchni. Urządzenie wykonane w popularnej technologii LCD czyli obraz generowany przez potrójną matrycę polisylikonową przez którą przechodzi strumień światła z lampy. EB-440W charakteryzuje się cichą pracą niespełna 28dB. Poziom hałasu to istotny parametr dla osób, które będą wykorzystywać projektor do oglądania filmów.

Proponowany Hitachi jest używany i testowany w dziale technicznym przez wykwalifikowanych pracowników. Urządzenie ma pozytywną opinię świadczącą o prawidłowym funkcjonowaniu. Tory świetlne, polaryzatory, wentylatory po dokładnej weryfikacji, wyczyszczone sprężonym powietrzem i włóknami o właściwościach elektrostatycznych. Zewnętrzna obudowa nosi ślady delikatnej eksploatacji, wyświetlany obraz jest przejrzysty i rzetelnie odwzorowuje barwy z systemu emitującego sygnał. Liczba przepracowanych godzin odczytana z menu jest dostępna w specyfikacji. Żywotność lampy ELPLP57 3500 godzin w trybie Eco-Mode

 

 

 

MATRIX
Producenci projektorów multimedialnych wykorzystują w urządzeniach zasadniczo dwie różniące się od siebie typy matryc.
LCD – wyświetlacze zastosowane w systemach projekcyjnych są małymi panelami odblaskowymi przez które przechodzi intensywne źródło światła emitowane z lampy. Sekwencja soczewek powiększa odbity lub transmitowany obraz i rzuca go na ekran.
DLP – reprodukcję bogatych i żywych barw osiągnięto przy zastosowaniu innowacyjnego sześciosegmentowego koła kolorów RGBWCY. Obraz jest generowany przez procesor wyposażony w wewnętrzną pamięć RAM i setki tysięcy mikroskopijnych ruchomych luster.
LED - matryca DLP lecz moduł oświetlenia wykorzystuje dyskretne, nieorganiczne źródła światła (diody) zamiast zużywającej się lampy. Składowe RGB zapewniają głębszą barwę kolorów i gwarantują czystą reprodukcję bieli.

Zdecydowana większość projektorów oferowanych na rynku posiada wbudowane głośniki. Entuzjaści audiowizualni mogą delektować się doskonałym dźwiękiem emitowanym przez co najmniej 5W przetworniki elektroakustyczne. Różnorodność trybów pracy: kino, gra, muzyka, sport pozwala spersonalizować urządzenie pod konkretne oczekiwania użytkownika.

Korzystając z poleasingowych projektorów chronimy naturalne zasoby środowiska i ograniczamy ilość produkowanych współcześnie elektroodpadów.
Planowanie przyszłości wymaga silnego zaangażowania w ochronę fauny i flory dlatego użytkując nienowy sprzęt audiowizualny i teleinformatyczny minimalizujemy ich destrukcyjny wpływ na otoczenie.
Pamiętajmy i dokonujmy przemyślanych zakupów powystawowych produktów renomowanych producentów. Wyrzucając mniej pomagamy sobie i wspieramy innych.
Specyfikacja:
Jasność: 2200 ANSI
Rodzaj matrycy: Polisylikonowa aktywna 3 x LCD
Kompatybilny: 720p, 1080i, 480p 480i
Typ lampy: 230W UHE
Format ekranu: 4:3 (Native), 5:4, 16:10
Kontrast: 1600
Wejścia: 2 x D-SUB15, 1 x S-VIDEO, 1 x RCA, 1 x MINI JACK, 1 x USB, 1 x LAN
Wejście HDMI:
Waga: 5,7 kg
Przekątna ekranu: Min. 152cm - Max. 244cm
Odległość od ekranu: Min. 6cm - Max. 36cm
Tryb projekcji: Przód, tył, tabela, sufit
Wymiary: 11.5 cm x 36.9 cm x 48cm
Rozdzielczość natywna: 1280 x 800 Pikseli
Maksymalna rozdzielczość: 1600 x 1200 Pikseli
Nadajnik zdalnego sterownia:
Stan projektora: Urządzenie poealisingowe zakwalifikowana do klasy ''B'' i "B+". Obudowa zewnętrzna z delikatnymi artefaktami eksploatacji. Towar pełnowartościowy z gwarancją.
Liczba przepracowanych godzin:
Gwarancja na projektor: 180 dni
Gwarancja na lampę:
499,00 PLN
dostępny od ręki
LICZBA SZTUK:
KUP TERAZ
Opinie klientów:
Twoja ocena:*
* pola wymagane