PROJEKTOR ULTRAKRÓTKOOGNISKOWY SMART LIGHTRAISE 60wi

PROMOCJA
1.199,00 PLN
STAN:
dostępny od ręki
LICZBA SZTUK:
KUP TERAZ
Raty PayU

Raty PayU
×
KURIER - PRZESYŁKA PO PRZEDPŁACIE
Płatność przez system PayU - 22,00 PLN
Płatność przelewem (przedpłata) - 22,00 PLN
Raty (system ratalny przez internet) - 22,00 PLN
KURIER - PRZESYŁKA POBRANIOWA
Płatność przy odbiorze (pobranie) - 27,00 PLN
PACZKOMAT INPOST
Płatność przez system PayU - 15,00 PLN
Płatność przelewem (przedpłata) - 15,00 PLN
ODBIÓR OSOBISTY
Płatność przez system PayU - 0,00 PLN
Płatność przelewem (przedpłata) - 0,00 PLN
Gotówka podczas odbioru - 0,00 PLN
Raty (system ratalny przez Internet) - 0,00 PLN
Opis produktu:

SMART LIGHTRAISE 60wi

Interaktywny LIGHTRAISE 60wi zapewnia nauczycielom rzetelne doświadczenie współpracy z uczniami w przyswajaniu wiedzy dzięki tworzeniu inspirujących i angażujących sal lekcyjnych. Urządzenie o ultrakrótkiej projekcji i natywnej rozdzielczości WXGA 1024x768 współpracuje z dowolnymi źródłami sygnału o wysokiej rozdzielczości. Ultra Short Throw pomoże przkształcić dowloną tablicę ścienną lub suchościerną w powierzchnię interaktywną. Dane mogą być wprowadzane za pośrednictwem dotyku i póra, dzięki czemu użytkownicy piszą i rysują jednocześnie przy użyciu odpowiedniego oprogramowania. Projektor pozytywnie zaskoczy odbiorców indywidualnych ponieważ pracuje w rozdzielczości panoramicznej 1280x800 i rozdzielczości HD Ready. Tryb Eco Blank pozwala ograniczyć mocy lampy, która jest automatycznie przyciemniona i obniża zużycie energii elektrycznej do 70%.

Proponowany rzutnik jest używany (kwota za jaką był sprzedawany w autoryzowanych punktach sprzedaży przekraczała 5500zł) i testowany w dziale technicznym przez wykwalifikowanych pracowników. Smart ma pozytywną opinię świadczącą o prawidłowym funkcjonowaniu. Tory świetlne, polaryzatory, wentylatory po dokładnej weryfikacji, wyczyszczone sprężonym powietrzem i włóknami o właściwościach elektrostatycznych. Zewnętrzna obudowa nosi ślady delikatnej eksploatacji, wyświetlany obraz jest przejrzysty i rzetelnie odwzorowuje barwy z systemu emitującego sygnał. Liczba przepracowanych godzin odczytana z menu jest dostępna w specyfikacji. Żywotność lampy (1018580) 5000 godzin w trybie Eco-Mode.

 

 

MATRIX
Producenci projektorów multimedialnych wykorzystują w urządzeniach zasadniczo dwie różniące się od siebie typy matryc.
LCD – wyświetlacze zastosowane w systemach projekcyjnych są małymi panelami odblaskowymi przez które przechodzi intensywne źródło światła emitowane z lampy. Sekwencja soczewek powiększa odbity lub transmitowany obraz i rzuca go na ekran.
DLP – reprodukcję bogatych i żywych barw osiągnięto przy zastosowaniu innowacyjnego sześciosegmentowego koła kolorów RGBWCY. Obraz jest generowany przez procesor wyposażony w wewnętrzną pamięć RAM i setki tysięcy mikroskopijnych ruchomych luster.
LED - matryca DLP lecz moduł oświetlenia wykorzystuje dyskretne, nieorganiczne źródła światła (diody) zamiast zużywającej się lampy. Składowe RGB zapewniają głębszą barwę kolorów i gwarantują czystą reprodukcję bieli.

Zdecydowana większość projektorów oferowanych na rynku posiada wbudowane głośniki. Entuzjaści audiowizualni mogą delektować się doskonałym dźwiękiem emitowanym przez co najmniej 5W przetworniki elektroakustyczne. Różnorodność trybów pracy: kino, gra, muzyka, sport pozwala spersonalizować urządzenie pod konkretne oczekiwania użytkownika.

Korzystając z poleasingowych projektorów chronimy naturalne zasoby środowiska i ograniczamy ilość produkowanych współcześnie elektroodpadów.
Planowanie przyszłości wymaga silnego zaangażowania w ochronę fauny i flory dlatego użytkując nienowy sprzęt audiowizualny i teleinformatyczny minimalizujemy ich destrukcyjny wpływ na otoczenie.
Pamiętajmy i dokonujmy przemyślanych zakupów powystawowych produktów renomowanych producentów. Wyrzucając mniej pomagamy sobie i wspieramy innych.
Specyfikacja:
Jasność: 2500 ANSI
Rodzaj matrycy: 1 cm DLP
Kompatybilny: 720p, 1080i, 480p, 480i
Typ lampy: 230W UHP
Format ekranu: 4:3 (XGA)
Kontrast: 3400
Wejścia: 1 x D-SUB15, 1 x S-VIDEO, 1 x RCA, 1 x MINI JACK, 1 x COMPOSITE, 1 x HDMI
Wejście HDMI: Tak, wyposażony.
Waga: 12,7 kg
Przekątna ekranu: Min. 170cm - Max. 300cm
Odległość od ekranu: Min. 50cm - Max. 90cm
Tryb projekcji: Przód, tył, tabela, sufit
Wymiary: 37 cm x 36 cm x 77 cm
Rozdzielczość natywna: 1024 x 768 Pikseli
Maksymalna rozdzielczość: 1600 x 1200 Pikseli
Nadajnik zdalnego sterownia: Tak
Stan projektora: Urządzenie poleasingowe zakwalifikowana do klasy ''B'' i "B+". Obudowa zewnętrzna z delikatnymi artefaktami eksploatacji. Towar pełnowartościowy z gwarancją.
Liczba przepracowanych godzin:
Gwarancja na projektor: 180 dni
Gwarancja na lampę:
1.199,00 PLN
dostępny od ręki
LICZBA SZTUK:
KUP TERAZ
Opinie klientów:
Twoja ocena:*
* pola wymagane