PROFESJONALNY VIVITEK D5380U-WNL 5000ANSI WUXGA 3D 1920x1200

PROMOCJA
3.999,00 PLN
STAN:
dostępny od ręki ale mała ilość
LICZBA SZTUK:
KUP TERAZ
Raty PayU

Raty PayU
×
KURIER - PRZESYŁKA PO PRZEDPŁACIE
Płatność przez system PayU - 22,00 PLN
Płatność przelewem (przedpłata) - 22,00 PLN
Raty (system ratalny przez internet) - 22,00 PLN
KURIER - PRZESYŁKA POBRANIOWA
Płatność przy odbiorze (pobranie) - 27,00 PLN
PACZKOMAT INPOST
Płatność przez system PayU - 15,00 PLN
Płatność przelewem (przedpłata) - 15,00 PLN
ODBIÓR OSOBISTY
Płatność przez system PayU - 0,00 PLN
Płatność przelewem (przedpłata) - 0,00 PLN
Gotówka podczas odbioru - 0,00 PLN
Raty (system ratalny przez Internet) - 0,00 PLN
Opis produktu:

FIRMOWY PROJEKTOR

VIVITEK D5380U-WNL

Projektory multimedialne są stosowane w firmach i placówkach edukacyjnych do transmisji obrazu i dźwięku za pośrednictwem zaawansowanych technologii informatycznych. Odbiorcy indywidualni wykorzystują urządzenia jako alternatywę dla telewizora, często w formie domowego mini kina. D5380U charakteryzuje się jasnością 5000 ANSI lumenów i wysoką rozdzielczością WUXGA. Wyświetlany obraz wyróżnia się naturalnym odwzorowaniem kolorów i dużą przekątną dzięki tym atutom z powodzeniem znajdzie zastosowanie przy wideokonferencjach, prezentacjach i projekcjach filmowych. Produkt Vivitek Corporation może współpracować z kilkoma wymiennymi obiektywami pozwalającymi uzyskać różne współczynniki odległości. Proponowany Vivitek jest używany (koszt nowego w autoryzowanych punktach wynosił około 15444zł, testowany w dziale technicznym przez wykwalifikowanych pracowników uzyskał pozytywną opinię świadczącą o jej prawidłowym funkcjonowaniu. Tory świetlne, polaryzatory, wentylatory po dokładnej weryfikacji, wyczyszczone sprężonym powietrzem i włóknami o właściwościach elektrostatycznych. Zewnętrzna obudowa nosi ślady delikatnej eksploatacji, wyświetlany obraz jest przejrzysty i rzetelnie odwzorowuje barwy z systemu emitującego sygnał. Liczba przepracowanych godzin odczytana z panelu funkcyjnego jest dostępna poniżej, w ostatnie zakładce danych technicznych. Żywotność każdej lampy 3500 godzin w trybie Eco-Mode, pełne sterownie z klawiatury lokalnej. Projektor bezpiecznie zapakowany w opakowanie alternatywne przyjazne środowisku, pilot, przewód zasilający i sygnałowy w zestawie. Realizujemy zamówienia indywidualne i hurtowe.

MATRIX
Producenci projektorów multimedialnych wykorzystują w urządzeniach zasadniczo dwie różniące się od siebie typy matryc.
LCD – wyświetlacze zastosowane w systemach projekcyjnych są małymi panelami odblaskowymi przez które przechodzi intensywne źródło światła emitowane z lampy. Sekwencja soczewek powiększa odbity lub transmitowany obraz i rzuca go na ekran.
DLP – reprodukcję bogatych i żywych barw osiągnięto przy zastosowaniu innowacyjnego sześciosegmentowego koła kolorów RGBWCY. Obraz jest generowany przez procesor wyposażony w wewnętrzną pamięć RAM i setki tysięcy mikroskopijnych ruchomych luster.
LED - matryca DLP lecz moduł oświetlenia wykorzystuje dyskretne, nieorganiczne źródła światła (diody) zamiast zużywającej się lampy. Składowe RGB zapewniają głębszą barwę kolorów i gwarantują czystą reprodukcję bieli.

Zdecydowana większość projektorów oferowanych na rynku posiada wbudowane głośniki. Entuzjaści audiowizualni mogą delektować się doskonałym dźwiękiem emitowanym przez co najmniej 5W przetworniki elektroakustyczne. Różnorodność trybów pracy: kino, gra, muzyka, sport pozwala spersonalizować urządzenie pod konkretne oczekiwania użytkownika.

Korzystając z poleasingowych projektorów chronimy naturalne zasoby środowiska i ograniczamy ilość produkowanych współcześnie elektroodpadów.
Planowanie przyszłości wymaga silnego zaangażowania w ochronę fauny i flory dlatego użytkując nienowy sprzęt audiowizualny i teleinformatyczny minimalizujemy ich destrukcyjny wpływ na otoczenie.
Pamiętajmy i dokonujmy przemyślanych zakupów powystawowych produktów renomowanych producentów. Wyrzucając mniej pomagamy sobie i wspieramy innych.
Specyfikacja:
Jasność: 5000 ANSI
Kompatybilny: 720p, 1080i, 1080p/60, 1080p/24, 1080p/50, 576i, 576p, 480p, 480i
Typ lampy: 370W
Format ekranu: 16:10
Kontrast: 2000
Wejścia: 2 x D-SUB15, 1 x S-VIDEO, 1 x COMPONENT, 1 x COMPOSITE, 1 x HDMI
Waga: 8,6 kg
Przekątna ekranu: Standardowy obiektyw LNS-5SZ1
Odległość od ekranu: Min.152cm - Max.7000cm
Tryb projekcji: Przód, tył , tabela, sufit
Wymiary: 16cm x 43cm x 34cm
Rozdzielczość natywna: 1920 x 1200 Pixels
Maksymalna rozdzielczość: 1920 x 1200 Pixels
Nadajnik zdalnego sterownia: Tak, jest dostępny
Liczba przepracowanych godzin: 3 godziny
Gwarancja na projektor: 180 dni
Gwarancja na lampę:
3.999,00 PLN
dostępny od ręki ale mała ilość
LICZBA SZTUK:
KUP TERAZ
Opinie klientów:
Twoja ocena:*
* pola wymagane