PROJEKTOR SONY VPL-EX435

PROMOCJA
1.299,00 PLN
STAN:
dostępny od ręki
LICZBA SZTUK:
KUP TERAZ
Raty PayU

Raty PayU
×
KURIER - PRZESYŁKA PO PRZEDPŁACIE
Płatność przez system PayU - 22,00 PLN
Płatność przelewem (przedpłata) - 22,00 PLN
Raty (system ratalny przez internet) - 22,00 PLN
KURIER - PRZESYŁKA POBRANIOWA
Płatność przy odbiorze (pobranie) - 27,00 PLN
PACZKOMAT INPOST
Płatność przez system PayU - 15,00 PLN
Płatność przelewem (przedpłata) - 15,00 PLN
ODBIÓR OSOBISTY
Płatność przez system PayU - 0,00 PLN
Płatność przelewem (przedpłata) - 0,00 PLN
Gotówka podczas odbioru - 0,00 PLN
Raty (system ratalny przez Internet) - 0,00 PLN
Opis produktu:

SONY VPL-EX435

Przenośny Sony przystosowany do pracy bezprzewodowej to kwintesencja prac nad rozwojem urządzeń służących do transmisji obrazu za pośrednictwem zaawansowanych technologii informatycznych. Projektor wykonany w popularnej technologi 3xLCD czyli obraz generowany przez potrójną matrycę polisylikonową przez którą przechodzi strumień światła. Wewnętrzna 3-chipowa konstrukcja wyróżnia się żywymi i realistycznymi treściami o zdecydowanie lepszej jasności i szerszej gamie kolorów. Rozdzielczość 1600x1200 pozwala zaprezentować więcej treści a technologia paneli Sony BrightEra™ zagwarantuje perfekcyjną wizję przy świetle dziennym i w zaciemnionych pomieszczeniach. Opcjonalny moduł Wi-Fi bezprzewodowo wyświetli grafikę z komputerów stacjonarnych, smartfonów i tabletów. Direct USB Display umożliwia bezpośrednią emisję z laptopa. Dwa wejścia HDMI pozwalają podłączenie urządzeń z identycznymi portami, które pośredniczą w strumieniowej transmsji multimediów. Rzutnik zaprojektowany w porozumieniu z nauczycielami i predysponowany w placówkach edukacyjnych, współczesnych salach konferencyjnych i pokojach narad. Produkt Sony Corporation jest stanowczym liderem w kategorii jakość / cena, a koszt nowej, oryginalnej żarówki wyprzedza konkurencję ostatecznie.

Proponowany Sony jest używany i testowany w dziale technicznym przez wykwalifikowanych pracowników. Urządzenie ma pozytywną opinię świadczącą o prawidłowym funkcjonowaniu. Tory świetlne, polaryzatory, wentylatory po dokładnej weryfikacji, wyczyszczone sprężonym powietrzem i włóknami o właściwościach elektrostatycznych. Zewnętrzna obudowa nosi ślady delikatnej eksploatacji, wyświetlany obraz jest przejrzysty i rzetelnie odwzorowuje barwy z systemu emitującego sygnał. Liczba przepracowanych godzin odczytana z menu jest dostępna w specyfikacji. Żywotność lampy 10000 godzin w trybie Eco-Mode.

 

 

MATRIX
Producenci projektorów multimedialnych wykorzystują w urządzeniach zasadniczo dwie różniące się od siebie typy matryc.
LCD – wyświetlacze zastosowane w systemach projekcyjnych są małymi panelami odblaskowymi przez które przechodzi intensywne źródło światła emitowane z lampy. Sekwencja soczewek powiększa odbity lub transmitowany obraz i rzuca go na ekran.
DLP – reprodukcję bogatych i żywych barw osiągnięto przy zastosowaniu innowacyjnego sześciosegmentowego koła kolorów RGBWCY. Obraz jest generowany przez procesor wyposażony w wewnętrzną pamięć RAM i setki tysięcy mikroskopijnych ruchomych luster.
LED - matryca DLP lecz moduł oświetlenia wykorzystuje dyskretne, nieorganiczne źródła światła (diody) zamiast zużywającej się lampy. Składowe RGB zapewniają głębszą barwę kolorów i gwarantują czystą reprodukcję bieli.

Zdecydowana większość projektorów oferowanych na rynku posiada wbudowane głośniki. Entuzjaści audiowizualni mogą delektować się doskonałym dźwiękiem emitowanym przez co najmniej 5W przetworniki elektroakustyczne. Różnorodność trybów pracy: kino, gra, muzyka, sport pozwala spersonalizować urządzenie pod konkretne oczekiwania użytkownika.

Korzystając z poleasingowych projektorów chronimy naturalne zasoby środowiska i ograniczamy ilość produkowanych współcześnie elektroodpadów.
Planowanie przyszłości wymaga silnego zaangażowania w ochronę fauny i flory dlatego użytkując nienowy sprzęt audiowizualny i teleinformatyczny minimalizujemy ich destrukcyjny wpływ na otoczenie.
Pamiętajmy i dokonujmy przemyślanych zakupów powystawowych produktów renomowanych producentów. Wyrzucając mniej pomagamy sobie i wspieramy innych.
Specyfikacja:
Jasność: 3200 ANSI
Rodzaj matrycy: Polisylikonowa aktywna 3 x LCD
Kompatybilny: 720p, 1080i, 1080p/60, 1080p/50, 575i, 576i, 576p, 480p, 480i
Typ lampy: 225W UHP
Format ekranu: 4:3 (XGA), 16:9, 16:10
Kontrast: 20000
Wejścia: 2 x D-SUB15, 1 x SVIDEO, 2 x AUDIO, 2 x HDMI, 1 x USB
Wejście HDMI: Tak, wyposażony.
Waga: 3,9 kg
Przekątna ekranu: Min. 76cm - Max. 762cm
Odległość od ekranu: Min. 110cm - Max. 900cm
Tryb projekcji: Przód, tył, tabela, sufit
Wymiary: 10 cm x 37 cm x 25 cm
Rozdzielczość natywna: 1024 x 768 Pikseli
Maksymalna rozdzielczość: 1600 x 1200 Pikseli
Nadajnik zdalnego sterownia:
Stan projektora: Urządzenie powystawowe zakwalifikowana do klasy ''A'' i "A-". Obudowa zewnętrzna z delikatnymi artefaktami eksploatacji. Towar pełnowartościowy z gwarancją.
Liczba przepracowanych godzin: Nowa lampa
Gwarancja na projektor: 180 dni
Gwarancja na lampę:
1.299,00 PLN
dostępny od ręki
LICZBA SZTUK:
KUP TERAZ
Opinie klientów:
Twoja ocena:*
* pola wymagane