PROJEKTOR CASIO XJ-A147

NOWOŚĆ
999,00 PLN
STAN:
dostępny od ręki ale mała ilość
LICZBA SZTUK:
KUP TERAZ
Raty PayU

Raty PayU
×
KURIER - PRZESYŁKA PO PRZEDPŁACIE
Płatność przez system PayU - 22,00 PLN
Płatność przelewem (przedpłata) - 22,00 PLN
Raty (system ratalny przez internet) - 22,00 PLN
KURIER - PRZESYŁKA POBRANIOWA
Płatność przy odbiorze (pobranie) - 27,00 PLN
PACZKOMAT INPOST
Płatność przez system PayU - 15,00 PLN
Płatność przelewem (przedpłata) - 15,00 PLN
ODBIÓR OSOBISTY
Płatność przez system PayU - 0,00 PLN
Płatność przelewem (przedpłata) - 0,00 PLN
Gotówka podczas odbioru - 0,00 PLN
Raty (system ratalny przez Internet) - 0,00 PLN
Opis produktu:

CASIO XJ-A147

Casio slim to najbardziej płaski projektor na świecie (zaledwie 43 mm wysokości), który został wykonany w technologii LED & LASER. Hybrydowy silnik to innowacyjne rozwiązanie, które zastępuje klasyczną lampę metodą emisji wiązki opartą na diodach LED i laserze. Japońscy inżynierowie zaprojektowali urządzenie, które zgodnie z koncepcją clean & green jest przyjazne środowisku. Projekcję przy maksymalnej jasności można uzyskać w zaledwie pięciu sekund, a czas od uruchomienia do wyświetlania treści na ekranie jest radykalnie krótki. Rzutnik po prezentacji nie wymaga schładzania. Odświeżony model XJ-A147 posiada pamięć wewnętrzną 2GB, opcjonalnie WiFi, 2 x porty micro USB, które przy wykorzystaniu funkcji USB Display pozwalają przesyłać obraz oraz dzwięk za pomocą kabla USB lub wgrać własne logo przy włączeniu projektora. Urządzenie wyposażono w sterowany cyfrowo obiektyw 2 x Power Zoom i szybki Quick Start & Stop. Minimalne zużycie energii elektrycznej zapewnia 20 000 godzin pracy bez wymiany źródła światła. W oferowanym do sprzedaży rzutniku reprodukcję bogatych i żywych barw osiągnięto przy zastosowaniu innowacyjnego sześciosegmentowego koła kolorów (RGBWCY) – niedostępnego w podobnych rozwiązaniach budżetowych. XJ-A147 wykonany w popularnej technologii DLP czyli obraz generowany przez procesory wyposażone w wewnętrzną pamięć RAM i setki tysięcy mikroskopijnych, ruchomych luster. Poleasingowy Casio ma jasność 2500 lumenów i kontrast 1800:1 co pozwala wyświetlać jasne, krystalicznie czyste obrazy o doskonałych kolorach przy wsparciu technologii DLP® i Intelligent Brightness Control.

Proponowany rzutnik jest używany i testowany w dziale technicznym przez wykwalifikowanych pracowników. Zewnętrzna obudowa nosi ślady delikatnej eksploatacji. Liczba przepracowanych godzin odczytana z menu jest dostępna w specyfikacji. Żywotność led to 20 000 godzin w połączeniu z technologią Eco+ zapewnia funkcje oszczędzania energii i środków finansowych.

 

MATRIX
Producenci projektorów multimedialnych wykorzystują w urządzeniach zasadniczo dwie różniące się od siebie typy matryc.
LCD – wyświetlacze zastosowane w systemach projekcyjnych są małymi panelami odblaskowymi przez które przechodzi intensywne źródło światła emitowane z lampy. Sekwencja soczewek powiększa odbity lub transmitowany obraz i rzuca go na ekran.
DLP – reprodukcję bogatych i żywych barw osiągnięto przy zastosowaniu innowacyjnego sześciosegmentowego koła kolorów RGBWCY. Obraz jest generowany przez procesor wyposażony w wewnętrzną pamięć RAM i setki tysięcy mikroskopijnych ruchomych luster.
LED - matryca DLP lecz moduł oświetlenia wykorzystuje dyskretne, nieorganiczne źródła światła (diody) zamiast zużywającej się lampy. Składowe RGB zapewniają głębszą barwę kolorów i gwarantują czystą reprodukcję bieli.

Zdecydowana większość projektorów oferowanych na rynku posiada wbudowane głośniki. Entuzjaści audiowizualni mogą delektować się doskonałym dźwiękiem emitowanym przez co najmniej 5W przetworniki elektroakustyczne. Różnorodność trybów pracy: kino, gra, muzyka, sport pozwala spersonalizować urządzenie pod konkretne oczekiwania użytkownika.

Korzystając z poleasingowych projektorów chronimy naturalne zasoby środowiska i ograniczamy ilość produkowanych współcześnie elektroodpadów.
Planowanie przyszłości wymaga silnego zaangażowania w ochronę fauny i flory dlatego użytkując nienowy sprzęt audiowizualny i teleinformatyczny minimalizujemy ich destrukcyjny wpływ na otoczenie.
Pamiętajmy i dokonujmy przemyślanych zakupów powystawowych produktów renomowanych producentów. Wyrzucając mniej pomagamy sobie i wspieramy innych.
Specyfikacja:
Jasność: 2500 ANSI
Rodzaj matrycy: 1 x 2 cm DLP
Kompatybilny: 720p, 1080i, 1080p/60, 576i, 576p, 480p, 480i
Typ lampy: Laser/LED Hybrid
Format ekranu: 4:3 (Native) , 16:9
Kontrast: 1800
Wejścia: 1 x RCA, 1 x D-SUB15, 2 x AUDIO, 1 x HDMI, 1 x WiFi (opcjonalnie)
Wejście HDMI: Tak, wyposażony.
Waga: 2,3 kg
Przekątna ekranu: Min. 47cm - Max. 763cm
Odległość od ekranu: Min. 56cm - Max. 1704cm
Tryb projekcji: Przód, tył , tabela, sufit
Wymiary: 4 cm x 30 cm x 21 cm
Rozdzielczość natywna: 1024 x 768 Pikseli
Maksymalna rozdzielczość: 1600 x 1024 Pikseli
Nadajnik zdalnego sterownia:
Liczba przepracowanych godzin: 5438 godzin - żywotność 20 000 godzin
Gwarancja na projektor: 180 dni
Gwarancja na lampę:
999,00 PLN
dostępny od ręki ale mała ilość
LICZBA SZTUK:
KUP TERAZ
Opinie klientów:
Twoja ocena:*
* pola wymagane