PROJEKTOR KRÓTKOOGNISKOWY BENQ MX819ST

NOWOŚĆ
1.299,00 PLN
STAN:
dostępny od ręki
LICZBA SZTUK:
KUP TERAZ
Raty PayU

Raty PayU
×
KURIER - PRZESYŁKA PO PRZEDPŁACIE
Płatność przez system PayU - 22,00 PLN
Płatność przelewem (przedpłata) - 22,00 PLN
Raty (system ratalny przez internet) - 22,00 PLN
KURIER - PRZESYŁKA POBRANIOWA
Płatność przy odbiorze (pobranie) - 27,00 PLN
PACZKOMAT INPOST
Płatność przez system PayU - 15,00 PLN
Płatność przelewem (przedpłata) - 15,00 PLN
ODBIÓR OSOBISTY
Płatność przez system PayU - 0,00 PLN
Płatność przelewem (przedpłata) - 0,00 PLN
Gotówka podczas odbioru - 0,00 PLN
Raty (system ratalny przez Internet) - 0,00 PLN
Opis produktu:

BENQ MX819ST

Poleasingowy MX819ST zapewnia nauczycielom rzetelne doświadczenie współpracy z uczniami w przyswajaniu wiedzy dzięki tworzeniu inspirujących i angażujących sal lekcyjnych. Urządzenie o krótkiej projekcji i natywnej rozdzielczości WXGA 1024x768 współpracuje ze źródłami sygnału o rozdzielczości Full HD. Projektor posiada funkcję USB Reader i USB Display umożliwiające wyświetlanie fimów i zdjęć z nośnika USB. Opcjonalny moduł Wi-Fi gwarantuje bezprzewodową komunikację z komputerem lub laptopem. Szeroka gama opcji PointWrite ™ / QWrite zapewnia kompletne rozwiązanie rzutnika w edukacji i biznesie. Tryb Eco Blank pozwala ograniczyć mocy lampy, która jest automatycznie przyciemniona i obniża zużycie energii elektrycznej do 70%.

Proponowany rzutnik jest używany (kwota za jaką był sprzedawany w autoryzowanych punktach sprzedaży przekraczała 5000zł) i testowany w dziale technicznym przez wykwalifikowanych pracowników. Benq ma pozytywną opinię świadczącą o prawidłowym funkcjonowaniu. Tory świetlne, polaryzatory, wentylatory po dokładnej weryfikacji, wyczyszczone sprężonym powietrzem i włóknami o właściwościach elektrostatycznych. Zewnętrzna obudowa nosi ślady delikatnej eksploatacji, wyświetlany obraz jest przejrzysty i rzetelnie odwzorowuje barwy z systemu emitującego sygnał. Liczba przepracowanych godzin odczytana z menu jest dostępna w specyfikacji. Żywotność lampy 6500 godzin w trybie Eco-Mode.

 

 

MATRIX
Producenci projektorów multimedialnych wykorzystują w urządzeniach zasadniczo dwie różniące się od siebie typy matryc.
LCD – wyświetlacze zastosowane w systemach projekcyjnych są małymi panelami odblaskowymi przez które przechodzi intensywne źródło światła emitowane z lampy. Sekwencja soczewek powiększa odbity lub transmitowany obraz i rzuca go na ekran.
DLP – reprodukcję bogatych i żywych barw osiągnięto przy zastosowaniu innowacyjnego sześciosegmentowego koła kolorów RGBWCY. Obraz jest generowany przez procesor wyposażony w wewnętrzną pamięć RAM i setki tysięcy mikroskopijnych ruchomych luster.
LED - matryca DLP lecz moduł oświetlenia wykorzystuje dyskretne, nieorganiczne źródła światła (diody) zamiast zużywającej się lampy. Składowe RGB zapewniają głębszą barwę kolorów i gwarantują czystą reprodukcję bieli.

Zdecydowana większość projektorów oferowanych na rynku posiada wbudowane głośniki. Entuzjaści audiowizualni mogą delektować się doskonałym dźwiękiem emitowanym przez co najmniej 5W przetworniki elektroakustyczne. Różnorodność trybów pracy: kino, gra, muzyka, sport pozwala spersonalizować urządzenie pod konkretne oczekiwania użytkownika.

Korzystając z poleasingowych projektorów chronimy naturalne zasoby środowiska i ograniczamy ilość produkowanych współcześnie elektroodpadów.
Planowanie przyszłości wymaga silnego zaangażowania w ochronę fauny i flory dlatego użytkując nienowy sprzęt audiowizualny i teleinformatyczny minimalizujemy ich destrukcyjny wpływ na otoczenie.
Pamiętajmy i dokonujmy przemyślanych zakupów powystawowych produktów renomowanych producentów. Wyrzucając mniej pomagamy sobie i wspieramy innych.
Specyfikacja:
Jasność: 3000 ANSI
Rodzaj matrycy: 2 cm DLP
Kompatybilny: 720p, 1080i, 1080p/60, 576i, 576p, 480p, 480i
Typ lampy: 210W UHP
Format ekranu: 4:3 (Native), 16:9
Kontrast: 13000
Wejścia: 1 x D-SUB15, 1 x S-VIDEO, 1 x COMPONENT, 1 x HDMI
Wejście HDMI: Tak, wyposażony.
Waga: 2,6 kg
Przekątna ekranu: Min. 31cm - Max. 762cm
Odległość od ekranu: Min. 37cm - Max. 37cm
Tryb projekcji: Przód, tył, tabela, sufit
Wymiary: 11 cm x 29 cm x 23 cm
Rozdzielczość natywna: 1024 x 768 Pikseli
Maksymalna rozdzielczość: 1920 x 1200 Pikseli
Nadajnik zdalnego sterownia:
Stan projektora: Urządzenie poleasingowe zakwalifikowana do klasy ''B'' i "B+". Obudowa zewnętrzna z delikatnymi artefaktami eksploatacji. Towar pełnowartościowy z gwarancją.
Liczba przepracowanych godzin: Nowa lampa
Gwarancja na projektor: 180 dni
Gwarancja na lampę:
1.299,00 PLN
dostępny od ręki
LICZBA SZTUK:
KUP TERAZ
Opinie klientów:
Twoja ocena:*
* pola wymagane