PROJEKTOR HP VP6210

NOWOŚĆ
299,00 PLN
STAN:
dostępny od ręki ale mała ilość
LICZBA SZTUK:
KUP TERAZ
Raty PayU

Raty PayU
×
KURIER - PRZESYŁKA PO PRZEDPŁACIE
Płatność przez system PayU - 22,00 PLN
Płatność przelewem (przedpłata) - 22,00 PLN
Raty (system ratalny przez internet) - 22,00 PLN
KURIER - PRZESYŁKA POBRANIOWA
Płatność przy odbiorze (pobranie) - 27,00 PLN
PACZKOMAT INPOST
Płatność przez system PayU - 15,00 PLN
Płatność przelewem (przedpłata) - 15,00 PLN
ODBIÓR OSOBISTY
Płatność przez system PayU - 0,00 PLN
Płatność przelewem (przedpłata) - 0,00 PLN
Gotówka podczas odbioru - 0,00 PLN
Raty (system ratalny przez Internet) - 0,00 PLN
Opis produktu:

HP VP6210

Przenośny, lekki, wygodny do tranportu, idealny do domu i biura. Projektor posiada niebagatelną liczbę portów wejściowych dzięki czemu zachowuje szeroką kompatybilność. Rozdzielczość SVGA z jasnością osiągającą 1600 ANSI oraz wysoki kontrast – 2500 gwarantują wyświetlanie obrazu najlepszej jakości z intensywnymi, żywymi kolorami. Technologia Digital Light Processing zapewnia niesamowite nasycenie wizji i wiernie odzwierciedla barwy. Potencjalny nabywca będzie usatysfakcjonowany zwiększoną wydajnością wideo podczas projekcji na 300 calowym ekranie. Urządzenie jest przyjazne środowisku a innowacyjne rozwiązania umożliwiają oszczędzanie energii. Funkcja ECO łączy imponującą intensywność wyświetlanej treści z zwiększoną jasnością. Tryb dostosowuje moc lampy i wydłuża żywotność maksymalizując oszczędność energii. VP6210 jest idealnym wyborem, jako projektor do zastosowań domowych i biznesowych!

Proponowany rzutnik jest używany i testowany w dziale technicznym przez wykwalifikowanych pracowników. Zewnętrzna obudowa nosi ślady delikatnej eksploatacji. Liczba przepracowanych godzin odczytana z menu jest dostępna w specyfikacji. Żywotność lampy to 3000 godzin w połączeniu z technologią Eco+ gwarantuje oszczędności w codziennym użytkowaniu.

 

 

MATRIX
Producenci projektorów multimedialnych wykorzystują w urządzeniach zasadniczo dwie różniące się od siebie typy matryc.
LCD – wyświetlacze zastosowane w systemach projekcyjnych są małymi panelami odblaskowymi przez które przechodzi intensywne źródło światła emitowane z lampy. Sekwencja soczewek powiększa odbity lub transmitowany obraz i rzuca go na ekran.
DLP – reprodukcję bogatych i żywych barw osiągnięto przy zastosowaniu innowacyjnego sześciosegmentowego koła kolorów RGBWCY. Obraz jest generowany przez procesor wyposażony w wewnętrzną pamięć RAM i setki tysięcy mikroskopijnych ruchomych luster.
LED - matryca DLP lecz moduł oświetlenia wykorzystuje dyskretne, nieorganiczne źródła światła (diody) zamiast zużywającej się lampy. Składowe RGB zapewniają głębszą barwę kolorów i gwarantują czystą reprodukcję bieli.

Zdecydowana większość projektorów oferowanych na rynku posiada wbudowane głośniki. Entuzjaści audiowizualni mogą delektować się doskonałym dźwiękiem emitowanym przez co najmniej 5W przetworniki elektroakustyczne. Różnorodność trybów pracy: kino, gra, muzyka, sport pozwala spersonalizować urządzenie pod konkretne oczekiwania użytkownika.

Korzystając z poleasingowych projektorów chronimy naturalne zasoby środowiska i ograniczamy ilość produkowanych współcześnie elektroodpadów.
Planowanie przyszłości wymaga silnego zaangażowania w ochronę fauny i flory dlatego użytkując nienowy sprzęt audiowizualny i teleinformatyczny minimalizujemy ich destrukcyjny wpływ na otoczenie.
Pamiętajmy i dokonujmy przemyślanych zakupów powystawowych produktów renomowanych producentów. Wyrzucając mniej pomagamy sobie i wspieramy innych.
Specyfikacja:
Jasność: 1600 ANSI
Rodzaj matrycy: 1 x 1 cm DLP
Kompatybilny: 720p, 1080i, 575i, 576i, 480p, 480i
Typ lampy: 200W P-VIP
Format ekranu: 4:3 (SVGA)
Kontrast: 2000
Wejścia: 1 x D-SUB15, 1 x S-VIDEO, 1 x COMPOSITE, 2 x RCA
Wejście HDMI:
Waga: 2,8 kg
Przekątna ekranu: Min. 76cm - Max. 743cm
Odległość od ekranu: Min. 120cm - Max. 980cm
Tryb projekcji: Przód, tył, tabela, sufit
Wymiary: 9 cm x 31 cm x 21 cm
Rozdzielczość natywna: 800 x 600 Pikseli
Maksymalna rozdzielczość: 1600 x 1200 Pikseli
Nadajnik zdalnego sterownia:
Stan projektora: Urządzenie poleasingowe zakwalifikowana do klasy ''B'' i "B-". Obudowa zewnętrzna z delikatnymi artefaktami eksploatacji. Towar pełnowartościowy z gwarancją.
Liczba przepracowanych godzin:
Gwarancja na projektor: 90 dni
Gwarancja na lampę:
299,00 PLN
dostępny od ręki ale mała ilość
LICZBA SZTUK:
KUP TERAZ
Opinie klientów:
Twoja ocena:*
* pola wymagane