PROJEKTOR KRÓTKOOGNISKOWY SANYO PLC-WL2500A

NOWOŚĆ
749,00 PLN
STAN:
dostępny od ręki
LICZBA SZTUK:
KUP TERAZ
Raty PayU

Raty PayU
×
KURIER - PRZESYŁKA PO PRZEDPŁACIE
Płatność przez system PayU - 22,00 PLN
Płatność przelewem (przedpłata) - 22,00 PLN
Raty (system ratalny przez internet) - 22,00 PLN
KURIER - PRZESYŁKA POBRANIOWA
Płatność przy odbiorze (pobranie) - 27,00 PLN
PACZKOMAT INPOST
Płatność przez system PayU - 15,00 PLN
Płatność przelewem (przedpłata) - 15,00 PLN
ODBIÓR OSOBISTY
Płatność przez system PayU - 0,00 PLN
Płatność przelewem (przedpłata) - 0,00 PLN
Gotówka podczas odbioru - 0,00 PLN
Raty (system ratalny przez Internet) - 0,00 PLN
Opis produktu:

SANYO PLC-WL2500A

Projektor Sanyo predysponowany do placówek edukacyjnych i sal konferencyjnych WXGA o ograniczonej powierzchni. Urządzenie wyposażone w tradycyjną lampę NSH opartą na bardzo krótkim łuku świetlnym pozwala wyświetlić obraz 2500 lumenów w natywnej rozdzielczości 1280 x 800. Wewnętrzna technologia 3xLCD jako innowacyjna konstrukcja chipowa umożliwia emisję realistycznych obrazów o szerokiej gamie kolorów. PLC-WL2500A posiada funkcję monitorowania pracy i bezprzewodowego administrowania poprzez sieć LAN i system Crestron RoomView. Funkcja My Logo uruchamia prezentację niezmiennie od emisji na ekranie obrazu wybranego przez użytkownika. Wprowadzenie kodu PIN oraz gniazdo zabezpieczeń Kensington (linka antykradzieżowa) bezkonkurencyjnie zwiększają bezpieczeństwo wykorzystania urządzenia w miejscach narażonych na działania pasjonatów cudzej własności. Wyborne parametry techniczne dopuszczają ustawienie rzutnika w odległości kilkudziesięciu centymetrów od ekranu co wpływa pozytywnie na jakość wyświetlanej treści.

Proponowany Sanyo jest używany i testowany w dziale technicznym przez wykwalifikowanych pracowników. Urządzenie ma pozytywną opinię świadczącą o prawidłowym funkcjonowaniu. Tory świetlne, polaryzatory, wentylatory po dokładnej weryfikacji, wyczyszczone sprężonym powietrzem i włóknami o właściwościach elektrostatycznych. Zewnętrzna obudowa nosi ślady delikatnej eksploatacji. Liczba przepracowanych godzin odczytana z menu jest dostępna w specyfikacji. Żywotność lampy 4000 godzin w trybie Eco-Mode. 

MATRIX
Producenci projektorów multimedialnych wykorzystują w urządzeniach zasadniczo dwie różniące się od siebie typy matryc.
LCD – wyświetlacze zastosowane w systemach projekcyjnych są małymi panelami odblaskowymi przez które przechodzi intensywne źródło światła emitowane z lampy. Sekwencja soczewek powiększa odbity lub transmitowany obraz i rzuca go na ekran.
DLP – reprodukcję bogatych i żywych barw osiągnięto przy zastosowaniu innowacyjnego sześciosegmentowego koła kolorów RGBWCY. Obraz jest generowany przez procesor wyposażony w wewnętrzną pamięć RAM i setki tysięcy mikroskopijnych ruchomych luster.
LED - matryca DLP lecz moduł oświetlenia wykorzystuje dyskretne, nieorganiczne źródła światła (diody) zamiast zużywającej się lampy. Składowe RGB zapewniają głębszą barwę kolorów i gwarantują czystą reprodukcję bieli.

Zdecydowana większość projektorów oferowanych na rynku posiada wbudowane głośniki. Entuzjaści audiowizualni mogą delektować się doskonałym dźwiękiem emitowanym przez co najmniej 5W przetworniki elektroakustyczne. Różnorodność trybów pracy: kino, gra, muzyka, sport pozwala spersonalizować urządzenie pod konkretne oczekiwania użytkownika.

Korzystając z poleasingowych projektorów chronimy naturalne zasoby środowiska i ograniczamy ilość produkowanych współcześnie elektroodpadów.
Planowanie przyszłości wymaga silnego zaangażowania w ochronę fauny i flory dlatego użytkując nienowy sprzęt audiowizualny i teleinformatyczny minimalizujemy ich destrukcyjny wpływ na otoczenie.
Pamiętajmy i dokonujmy przemyślanych zakupów powystawowych produktów renomowanych producentów. Wyrzucając mniej pomagamy sobie i wspieramy innych.
Specyfikacja:
Jasność: 2500 ANSI
Rodzaj matrycy: Polisylikonowa aktywna 3 x LCD
Kompatybilny: 720p, 1080i, 1080p/60, 1080p/50, 575i, 575p, 480p, 480i
Typ lampy: 230W NSH
Format ekranu: 16:10 (WXGA)
Kontrast: 500
Wejścia: 1 x RCA, 2 x D-SUB15, 1 x SVIDEO, 2 x AUDIO, 1 x HDMI
Wejście HDMI: Tak, wyposażony.
Waga: 4,6 kg
Przekątna ekranu: Min. 152cm - Max. 279cm
Odległość od ekranu: Min. 60cm - Max. 120cm
Tryb projekcji: Przód, tył , tabela, sufit
Wymiary: 14 cm x 35 cm x 38 cm
Rozdzielczość natywna: 1280 x 800 Pikseli
Maksymalna rozdzielczość: 1600 x 1024 Pikseli
Nadajnik zdalnego sterownia:
Liczba przepracowanych godzin:
Gwarancja na projektor: 180 dni
Gwarancja na lampę:
749,00 PLN
dostępny od ręki
LICZBA SZTUK:
KUP TERAZ
Opinie klientów:
Twoja ocena:*
* pola wymagane