PROJEKTOR LED CASIO XJ-ST155

PROMOCJA
1.999,00 PLN
STAN:
dostępny od ręki ale mała ilość
LICZBA SZTUK:
KUP TERAZ
Raty PayU

Raty PayU
×
KURIER - PRZESYŁKA PO PRZEDPŁACIE
Płatność przez system PayU - 22,00 PLN
Płatność przelewem (przedpłata) - 22,00 PLN
Raty (system ratalny przez internet) - 22,00 PLN
KURIER - PRZESYŁKA POBRANIOWA
Płatność przy odbiorze (pobranie) - 27,00 PLN
PACZKOMAT INPOST
Płatność przez system PayU - 15,00 PLN
Płatność przelewem (przedpłata) - 15,00 PLN
ODBIÓR OSOBISTY
Płatność przez system PayU - 0,00 PLN
Płatność przelewem (przedpłata) - 0,00 PLN
Gotówka podczas odbioru - 0,00 PLN
Raty (system ratalny przez Internet) - 0,00 PLN
Opis produktu:

CASIO XJ-ST155

Casio jeden z pierwszych szerokokatnych projektorów, który został wykonany w technologii LED & LASER (bezrtęciowe, hybrydowe źródło światła). Hybrydowy silnik to innowacyjne rozwiązanie, które zastępuje klasyczną lampę metodą emisji wiązki opartą na diodach LED i laserze. Japońscy inżynierowie zaprojektowali urządzenie, które zgodnie z koncepcją clean & green jest przyjazne środowisku. Projektor osiąga maksymalną jasność w ciągu ośmiu sekund i nie wymaga okresu schładzania. Urządzenie wyposażono w manualny zoom, automatyczną korekcję zniekształceń trapezowych i szybki Quick Start & Stop. Minimalne zużycie energii elektrycznej zapewnia 20 000 godzin pracy bez wymiany źródła światła. W oferowanym do sprzedaży rzutniku reprodukcję bogatych i żywych barw osiągnięto przy zastosowaniu innowacyjnego sześciosegmentowego koła kolorów (RGBWCY) – niedostępnego w podobnych rozwiązaniach budżetowych. XJ-ST155 wykonany w popularnej technologii DLP czyli obraz generowany przez procesory wyposażone w wewnętrzną pamięć RAM i setki tysięcy mikroskopijnych, ruchomych luster. Poleasingowy Casio ma jasność 3000 lumenów i kontrast 1800:1 co pozwala wyświetlać jasne, krystalicznie czyste obrazy o doskonałych kolorach przy wsparciu technologii DLP® i Intelligent Brightness Control.

Proponowany rzutnik jest używany i testowany w dziale technicznym przez wykwalifikowanych pracowników. Zewnętrzna obudowa nosi ślady delikatnej eksploatacji. Liczba przepracowanych godzin odczytana z menu jest dostępna w specyfikacji. Żywotność led to 20 000 godzin (umożliwia korzystanie przez ponad 15 lat przy pracy 6 godzin dziennie) w połączeniu z technologią Eco+ zapewnia funkcje oszczędzania energii i środków finansowych.

 

 

 

MATRIX
Producenci projektorów multimedialnych wykorzystują w urządzeniach zasadniczo dwie różniące się od siebie typy matryc.
LCD – wyświetlacze zastosowane w systemach projekcyjnych są małymi panelami odblaskowymi przez które przechodzi intensywne źródło światła emitowane z lampy. Sekwencja soczewek powiększa odbity lub transmitowany obraz i rzuca go na ekran.
DLP – reprodukcję bogatych i żywych barw osiągnięto przy zastosowaniu innowacyjnego sześciosegmentowego koła kolorów RGBWCY. Obraz jest generowany przez procesor wyposażony w wewnętrzną pamięć RAM i setki tysięcy mikroskopijnych ruchomych luster.
LED - matryca DLP lecz moduł oświetlenia wykorzystuje dyskretne, nieorganiczne źródła światła (diody) zamiast zużywającej się lampy. Składowe RGB zapewniają głębszą barwę kolorów i gwarantują czystą reprodukcję bieli.

Zdecydowana większość projektorów oferowanych na rynku posiada wbudowane głośniki. Entuzjaści audiowizualni mogą delektować się doskonałym dźwiękiem emitowanym przez co najmniej 5W przetworniki elektroakustyczne. Różnorodność trybów pracy: kino, gra, muzyka, sport pozwala spersonalizować urządzenie pod konkretne oczekiwania użytkownika.

Korzystając z poleasingowych projektorów chronimy naturalne zasoby środowiska i ograniczamy ilość produkowanych współcześnie elektroodpadów.
Planowanie przyszłości wymaga silnego zaangażowania w ochronę fauny i flory dlatego użytkując nienowy sprzęt audiowizualny i teleinformatyczny minimalizujemy ich destrukcyjny wpływ na otoczenie.
Pamiętajmy i dokonujmy przemyślanych zakupów powystawowych produktów renomowanych producentów. Wyrzucając mniej pomagamy sobie i wspieramy innych.
Specyfikacja:
Jasność: 3000 ANSI
Rodzaj matrycy: 0.55-Inch DLP®-Chip
Kompatybilny: 720p, 1080i, 1080p/60, 576i, 576p, 480p, 480i
Typ lampy: Laser/LED Hybrid
Format ekranu: 4:3, 5:4, 16:9 (Native)
Kontrast: 1800
Wejścia: 1 x D-SUB15, 1 x S-VIDEO, 1 x COMPOSITE, 2 x RCA, 1 x HDMI, 2 MINI JACK
Wejście HDMI: Tak, wyposażony.
Waga: 7,1 Kg
Przekątna ekranu: Min. 112cm - Max. 263cm
Odległość od ekranu: Min. 60cm - Max. 200cm
Tryb projekcji: Przód, tył, tabela, sufit
Wymiary: 11 cm x 42 cm x 32 cm
Rozdzielczość natywna: 1024 x 768 Pikseli
Maksymalna rozdzielczość: 1600 x 1200 Pikseli
Nadajnik zdalnego sterownia: Tak
Liczba przepracowanych godzin: 6500 godzin - żywotność 20 000 godzin
Gwarancja na projektor: 180 dni
Gwarancja na lampę:
1.999,00 PLN
dostępny od ręki ale mała ilość
LICZBA SZTUK:
KUP TERAZ
Opinie klientów:
Twoja ocena:*
* pola wymagane