PROJEKTOR CASIO XJ-M140

PROMOCJA
899,00 PLN
STAN:
dostępny od ręki
LICZBA SZTUK:
KUP TERAZ
Raty PayU

Raty PayU
×
KURIER - PRZESYŁKA PO PRZEDPŁACIE
Płatność przez system PayU - 22,00 PLN
Płatność przelewem (przedpłata) - 22,00 PLN
Raty (system ratalny przez internet) - 22,00 PLN
KURIER - PRZESYŁKA POBRANIOWA
Płatność przy odbiorze (pobranie) - 27,00 PLN
PACZKOMAT INPOST
Płatność przez system PayU - 15,00 PLN
Płatność przelewem (przedpłata) - 15,00 PLN
ODBIÓR OSOBISTY
Płatność przez system PayU - 0,00 PLN
Płatność przelewem (przedpłata) - 0,00 PLN
Gotówka podczas odbioru - 0,00 PLN
Raty (system ratalny przez Internet) - 0,00 PLN
Opis produktu:

CASIO XJ-M140

Casio został wykonany w technologii LED & LASER. Hybrydowy silnik to innowacyjne rozwiązanie, które zastępuje klasyczną lampę metodą emisji wiązki opartą na diodach LED i laserze. Japońscy inżynierowie zaprojektowali urządzenie, które zgodnie z koncepcją clean & green jest przyjazne środowisku. Projektor osiąga maksymalną jasność w ciągu ośmiu sekund i nie wymaga okresu schładzania. "3D Ready" oznacza, że rzutnik zaakceptuje i wyświetli stereoskopowy format transmisji 3D. Casio przystosowany jest do montażu sufitowego (odwrócona projekcja) i posiada złącze RS-232, które umożliwia sterowanie za pomocą zintegrowanego systemu CUE lub RTI. Urządzenie wyposażono w manualny objektyw i szybki Quick Start & Stop. Minimalne zużycie energii elektrycznej zapewnia 20 000 godzin pracy bez wymiany źródła światła. W oferowanym do sprzedaży rzutniku reprodukcję bogatych i żywych barw osiągnięto przy zastosowaniu innowacyjnego sześciosegmentowego koła kolorów (RGBWCY) – niedostępnego w podobnych rozwiązaniach budżetowych. XJ-M140 wykonany w popularnej technologii DLP czyli obraz generowany przez procesory wyposażone w wewnętrzną pamięć RAM i setki tysięcy mikroskopijnych, ruchomych luster. Poleasingowy Casio ma jasność 2500 lumenów i kontrast 1800:1 co pozwala wyświetlać jasne, krystalicznie czyste obrazy o doskonałych kolorach przy wsparciu technologii DLP® i Intelligent Brightness Control.

Proponowany rzutnik jest używany i testowany w dziale technicznym przez wykwalifikowanych pracowników. Zewnętrzna obudowa nosi ślady delikatnej eksploatacji. Liczba przepracowanych godzin odczytana z menu jest dostępna w specyfikacji. Żywotność led to 20 000 godzin w połączeniu z technologią Eco+ zapewnia funkcje oszczędzania energii i środków finansowych.

 

 

MATRIX
Producenci projektorów multimedialnych wykorzystują w urządzeniach zasadniczo dwie różniące się od siebie typy matryc.
LCD – wyświetlacze zastosowane w systemach projekcyjnych są małymi panelami odblaskowymi przez które przechodzi intensywne źródło światła emitowane z lampy. Sekwencja soczewek powiększa odbity lub transmitowany obraz i rzuca go na ekran.
DLP – reprodukcję bogatych i żywych barw osiągnięto przy zastosowaniu innowacyjnego sześciosegmentowego koła kolorów RGBWCY. Obraz jest generowany przez procesor wyposażony w wewnętrzną pamięć RAM i setki tysięcy mikroskopijnych ruchomych luster.
LED - matryca DLP lecz moduł oświetlenia wykorzystuje dyskretne, nieorganiczne źródła światła (diody) zamiast zużywającej się lampy. Składowe RGB zapewniają głębszą barwę kolorów i gwarantują czystą reprodukcję bieli.

Zdecydowana większość projektorów oferowanych na rynku posiada wbudowane głośniki. Entuzjaści audiowizualni mogą delektować się doskonałym dźwiękiem emitowanym przez co najmniej 5W przetworniki elektroakustyczne. Różnorodność trybów pracy: kino, gra, muzyka, sport pozwala spersonalizować urządzenie pod konkretne oczekiwania użytkownika.

Korzystając z poleasingowych projektorów chronimy naturalne zasoby środowiska i ograniczamy ilość produkowanych współcześnie elektroodpadów.
Planowanie przyszłości wymaga silnego zaangażowania w ochronę fauny i flory dlatego użytkując nienowy sprzęt audiowizualny i teleinformatyczny minimalizujemy ich destrukcyjny wpływ na otoczenie.
Pamiętajmy i dokonujmy przemyślanych zakupów powystawowych produktów renomowanych producentów. Wyrzucając mniej pomagamy sobie i wspieramy innych.
Specyfikacja:
Jasność: 2500 ANSI
Rodzaj matrycy: 1 x 0.55" DLP
Kompatybilny: 480p, 1080p
Typ lampy: Laser/LED Hybrid
Format ekranu: 4:3 (Native) , 16:9
Kontrast: 1800
Wejścia: 1 x D-SUB15, 1 x S-VIDEO, 1 x COMPOSITE, 2 x RCA, 1 x HDMI, 2 MINI JACK
Wejście HDMI: Tak, wyposażony.
Waga: 3,9 kg
Przekątna ekranu: Min. 76cm - Max. 762cm
Odległość od ekranu: Min. 100cm - Max. 1000cm
Tryb projekcji: Przód, tył , tabela, sufit
Wymiary: 24.40 cm x 8.2 cm x 31.1 cm
Rozdzielczość natywna: 1024 x 768 Pikseli
Maksymalna rozdzielczość: 1600 x 1200 Pikseli
Nadajnik zdalnego sterownia:
Liczba przepracowanych godzin:
Gwarancja na projektor: 180 dni
Gwarancja na lampę:
899,00 PLN
dostępny od ręki
LICZBA SZTUK:
KUP TERAZ
Opinie klientów:
Twoja ocena:*
* pola wymagane